ELEGOO PLA Filament Gri 1Kg
search
  • ELEGOO PLA Filament Gri 1Kg

ELEGOO PLA Filament Gri 1Kg

₺520,00
KDV dahil
Adet

 

Güvenlik Politikası

 

Teslimat politikası

 

İade politikası

ELEGOO PLA Filament 1,75 mm 3D Yazıcı Filamenti (1KG/Makara, 2,2 lbs)

 


Yüksek Kaliteli PLA Filamentleri: Yüksek kaliteli PLA'dan yapılmış, yaygın olarak kullanılan bir termoplastik malzeme, daha düşük erime sıcaklığı ve kullanım kolaylığı, düşük çözgü ve çekme, baskı sırasında kokusuzdur ve parlak bir yüzey sağlar.

Boyutsal Doğruluk ve Tutarlılık: Sıkı toleranslar, 1,75 mm çapındaki bu PLA filamentlerinin +/- 0,02 mm boyutsal doğruluğu ile çok daha pürüzsüz ve daha kararlı baskıyı garanti eder; 1 kg makara (2,2 lb).

Daha az dolaşan ve Kullanımı Kolay: Hattın düzgün bir şekilde düzenlenmesini ve daha az dolaşmasını sağlamak ve olası kopma ve hat kırılmasını önlemek için tam mekanik sarım ve sıkı manuel inceleme. Kolay besleme için daha büyük makara iç çapı tasarımı.

Tıkanmayan ve Kabarcıksız: Pürüzsüz ve kararlı ekstrüzyon için tıkanmayan, mükemmel katman bağlama ve mükemmel akışkanlık ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Paketlemeden önce 24 saat boyunca tamamen kurutulur ve filamenti nemden korumak için torbadaki kurutucularla vakumla kapatılır, tıkanma ve kabarcıklanma sorunu olmaz.

Geniş Uyumluluk: Üretim doğruluğu açısından yüksek kalite standartları ve +/- 0,02 mm'lik küçük boyutlu tolerans nedeniyle piyasadaki yaygın 1,75 mm FDM 3D yazıcıların çoğuyla evrensel uyumluluk.

10 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.