Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı
search
  • Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı
  • Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı
  • Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı
  • Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı

Creality Cr-6 Max - 3d Yazıcı

₺26.190,00
KDV dahil

CR-6 MAX, Creality'nin kitle fonlaması yoluyla finanse ettiği ikinci yazıcıdır.

Adet

 

Güvenlik Politikası

 

Teslimat politikası

 

İade politikası

CR-6 Max ve SE arasındaki temel fark, elbette, yapı hacmi. CR-6 Max, 400 mm maksimum yapı yüksekliğine sahip 400 x 400 mm baskı tablasına sahiptir.

CR-6 MAX FDM 3D Yazıcı Özellikleri

Altın Üçgen

Yükselen Z eksenini tutmak, Creality'nin daha önce "Altın Üçgen” olarak adlandırdığı destek çubuklarıdır. Bu metal destekler, yatak ileri geri hareket ederken titreşimleri azaltmaya yardımcı olur.

Bunların görünümü hoş karşılanır ve yapı hacminin üst sınırlarına ulaştığınızda aşırı Z yalpalama konusunda endişelenmenize gerek kalmadan daha uzun boylu baskı yapabileceğiniz anlamına gelir.

Otomatik Tesviye Sistemi

CR-6 Max 3d yazıcı, kuvvet tabanlı bir sensör kullanan CR-6 SE ile aynı yenilikçi tesviye sistemine sahiptir. Max, nozulu belirli noktalarda yatağa dokunduracak ve sıcak uçtaki bir gerilme sensörü, nozülün cama temas ettiği noktayı tam olarak algılayacaktır.

Bu sistem birkaç nedenden dolayı güzel. Birincisi, fazladan sensör probu yoktur, yani ilk katmanınızda doğru "kıvrımı" elde etmek için ilk Z yüksekliği dışında herhangi bir ofseti kalibre etmenize gerek yoktur. Ayrıca, otomatik tesviye sistemi, yatağın alt tarafındaki düğmeleri ortadan kaldırır ve bu, bu tür geniş formatlı makineleri tesviye etmeye çalışan herkes için bir rahatlama olacaktır.

5 Öğeler
Yorumlar (0)
Henüz kullanıcı değerlendirmesi yok.